Home Aktualności Ogłoszenia Parafialne

 

 

Parafia Rzymskokatolicka

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ociążu

Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Okresu Zwykłego(17 lutego 2019)

 

 

  1. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, odbędzie się w poniedziałek 18 lutego, o godz. 19.15.

  2. W piątek, 22 lutego zapraszam klasę II ponadgimnazjalną na spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Zapraszam najpierw na Mszę św. a potem do Domu Katolickiego na spotkanie, które rozpocznie się o 18.45.

  3. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na składkę remontową. Zebraliśmy 3130 zł

  4. Dziękuję rodzinom, które w sobotę posprzątały kościół parafialny i kaplicę. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę rodziny mieszkające w Ociążu przy ul. Kościelnej 1 i 7 oraz przy ul. Środkowej 1 i 3.posprzątanie kaplicy proszę rodziny mieszkające w Kwiatkowie przy posesjach 23, 24 i 26.

  5. W sobotę zmarł śp. Stanisław Grzyb, z ul. Szkolnej. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.00. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek…

  6. Od kilku dni jest dostępna w internecie strona z wirtualnym spacerem po naszym kościele. Odpowiednie zdjęcia zostały zrobione w piątek przed Świętami Bożego Narodzenia. Wkrótce odpowiedni link będzie dostępny także na naszej parafialnej stronie internetowej. Drugą nowością będzie dostęp do strony, na której są wszystkie kościoły – w tym także nasz – które zostały odnowione w ramach projektu „Szlakiem drewnianych kościołów Południowej Wielkopolski”. Na stoliku pod chórem są te same materiały wydane w formie broszury. Dostępne są one w języku polskim i angielskim. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tymi nowościami.

  7. Wszystkim parafianom i gościom życzę spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

ks. Krzysztof Niciejewski

Proboszcz

 
Tu podaj tekst alternatywny